XXIX Białostocka Edycja Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych"

3 kwietnia 2024 r. w Pałacu Branickich odbyła się uroczysta gala Ogólnopolskiego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych", podczas której poznaliśmy laureatów. Była to doskonała okazja do podziękowania młodym wolontariuszom za ich pracę i zaangażowanie na rzecz drugiego człowieka. Podczas gali prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski wyłonił laureatów.

Z radością informujemy, że Laureatem Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych" w kategorii Ósemka został MATEUSZ PALKOWSKI, uczeń klasy 7 a.

W naszym wspaniałym gronie wolontariuszy mamy również finalistów konkursu, są nimi:
Alan Sosnowski kl. 7a, Wolodymir Varadowskyi kl. 8a oraz Denys Yukhymenko kl. 8a
Gratulujemy Wspaniałym Wolontariuszom i życzymy dalszego zapału w działaniach.