Wycieczka do Warszawy

24 kwietnia 2024r. uczniowie klas 6a, 6b i 7b zwiedzali Warszawę. Wycieczka okazała się niezwykle interesująca, ponieważ każdy podczas zaplanowanej trasy mógł odnaleźć coś, co go zafascynowało. Niektórzy podziwiali architekturę Rynku Starego Miasta, Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, pomnik Syrenki oraz Pomnik Małego Powstańca. Innych zauroczył warszawski kataryniarz i jego muzyka. Wszyscy mogliśmy podziwiać zmianę warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza oraz zwiedzić budynki Sejmu RP, które zazwyczaj możemy oglądać tylko w telewizji. Miłośnicy zieleni odnaleźli spokój i wytchnienie spacerując wśród przyrody w Łazienkach Królewskich. A na koniec fani sportu mieli możliwość zwiedzenia Stadionu Narodowego i wejścia m.in. do szatni piłkarzy. To była wspaniała wycieczka i czas, kiedy mogliśmy się lepiej poznać, pośmiać oraz miło wspólnie spędzić czas.