Spotkanie z poetką Panią Krystyną Gudel

29.11.2022 r w naszej szkolnej bibliotece miało miejsce niezwykłe wydarzenie. W ramach 12. edycji projektu "Podlaskie spotkania z pisarzami" gościliśmy poetkę Panią Krystynę Gudel. Było to ciekawe, miłe i inspirujące spotkanie w którym uczestniczyły klasy I i II. Pisarka wprowadziła nas w świat poezji i przyrody. Dzieci z zainteresowaniem słuchały wierszy z tomiku "Przygody kota Mateusza". Z zapałem rozwiązywały zagadki warzywne i matematyczne. Oglądaliśmy też i podziwialiśmy wielką kolekcję ołówków z różnych zakątków świata i Polski, które poetka zgromadziła. Każda klasa otrzymała od Pani Krystyny wyjątkowy podarunek - wiersz z imionami wszystkich dzieci z klasy. Sprawił on uczniom ogromną radość i będzie wspaniałą pamiątką.
Dziękujemy Pani Krystynie za wspaniałe spotkanie, które na długo zostanie w naszej pamięci.