Spotkanie dla rodziców klas 7-8

W ramach działań Miejskiego Zespołu Doradztwa Zawodowego oraz wsparcia rodziców białostockich szkół podstawowych 17 stycznia 2024 roku doradcy zawodowi Lokalnego Centrum Doradztwa Zawodowego Białostockiego Centrum Edukacji organizują spotkanie dla rodziców uczniów klas 7 i 8 na temat: „Na co zwrócić uwagę, gdy dziecko wybiera szkołę ponadpodstawową?”.

Celem spotkania jest przekazanie ważnych informacji dotyczących m.in. czynników wyboru szkoły ponadpodstawowej,  systemu edukacji w Polsce i specyfiki nauki w poszczególnych typach szkół ponadpodstawowych oraz oferty edukacyjnej białostockich szkół średnich.

Spotkanie odbędzie się 17.01.2024 roku o godz. 17.00 w auli Białostockiego Centrum Edukacji, ul. Ciepła 32, Białystok

Osoby chętne proszone są o zapisanie się poprzez formularz rejestracyjny.

iera_szko_ponadpodstawow_2 (4).jpg