PROJEKT FUNDACJI DIALOG - NIE JESTEM OBOJĘTNY

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie Fundacji Dialog - Nie jestem obojętny. W ramach projektu młodzież miała okazję uczestniczyć w warsztatach z tworzenia kampanii społecznych przeprowadzonych przez panią Małgorzatę Surmacewicz oraz panią Małgorzatę Bogdanowicz. Podczas warsztatów uczniowie mogli wyrazić siebie, mówić o ważnych sprawach, potrzebach i problemach. Efektem końcowym projektu są nagrane kampanie społeczne.

Uczniowie klasy 8 A stworzyli kampanię - Mówmy nie dla przemocy.
Autorzy kampanii: Amelia Anna Romanowska, Zuzanna Bohdan, Aleksandra Leończuk, Julia Szpaczko, Kacper Szpaczko, Nikola Maja Wnuszyńska, Wiktoria Drwęcka, Albina Leszczyk

Uczniowie klasy 7 A Stworzyli kampanię - Bądź ostrożny.
Autorzy: Mateusz Palkowski, Izabela Krzywosz, Daria Thishko, Maksym Kuryło, Varvara Sosnowska, Mikołaj Korneluk, Alan Sosnowski, Zuzanna Jackiewicz, Sebastian Poliński.

Film: Mówimy nie dla przemocy

Film: Bądź ostrożny