Festiwal Talentów

W dniu 15 lutego 2024 r. w naszej szkole Samorząd Szkolny ( pod przewodnictwem Mateusza Palkowskiego) zorganizował konkurs „ Festiwal Talentów”.

Wzięło w nim udział 18 uczniów z klas IV-VIII. Kategorie prezentowanych zdolności i umiejętności były bardzo zróżnicowane.

Widzowie mogli oglądać pokazy tańca i gimnastyki, delektować się pysznymi wypiekami, podziwiać budowle z lego oraz przepiękne rysunki
i wyroby biżuterii, obserwować kunszt operowania piłką nożną, a także wysłuchać pięknej muzyki.

Wszyscy uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje talenty i jury (w składzie: p. Michał Bitdorf, p. Agnieszka Kubiak, p. Marta Kikolska-Kisiel,
p. Madlen Al-Bahloli) miało duży problem z przyznaniem nagród.

Ostatecznie wyłoniono 3 główne nagrody oraz 8 wyróżnień.

I miejsce zajęli uczniowie z klasy 7a- Kacper Iliaszuk i Alan Sosnowski ( gra na gitarze i keyboardzie)

II miejsce zajęła Zosia Serafin z klasy 4a ( prace plastyczne)

III miejsce zajęły uczennice z klasy 6b - Lena Pawluczuk i Joanna Skulimowska ( taniec)

Wszyscy się świetnie bawili, a przy okazji mogli dowiedzieć się o wielu talentach swoich kolegów i koleżanek.