Warsztaty piernikowe

20 grudnia 2023 r. klasa 1a miała kolorowe i pachnące świętami zajęcia.  Pani Anna Tomaszewska- mama Hani przygotowała i poprowadziła warsztaty piernikowe.  Dzieci poszerzyły wiadomości o piernikach i ich recepturze. Rozpoznawały zapachy przypraw, co wcale nie było takie proste. Piernikowe gwiazdki, choinki, serca… zostały własnoręcznie ozdobione przez uczniów kolorowymi lukrami i różnymi posypkami. Było przy tym mnóstwo radości i zaangażowania.

Za udział w warsztacie piernikowym każdy został nagrodzony brawami i spersonalizowanym dyplomem (np. za wyjątkowy piernik, kreatywną pracę, najlepszą znajomość receptury na pierniki, za najpiękniejszą choinkę, za najbardziej czerwone serce, itp.).

Piękne, kolorowe i pachnące pierniki uczniowie zabrali we własnoręcznie złożonych pudełkach, razem z przepisem. Uśmiech, radość i wdzięczność dzieci: bezcenne.

Super warsztaty! Dziękujemy pani Annie Tomaszewskiej za ten piękny czas i ogromne zaangażowanie.