Świąteczne warsztaty w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika i przystrojona choinka – to buduje magiczny, świąteczny klimat, którego nie zabrakło również w przedszkolu. Przez cały tydzień, nasze przedszkole zamieniło się w pracownię świątecznej kreatywności, gdzie rodzice wraz z dziećmi mogli dać upust swojej wyobraźni i wyczuciu artystycznemu oczywiście przy dźwiękach kolęd i pastorałek. Uczestnicy warsztatów korzystali z różnorodnych materiałów: cekinów, brokatów, oczek, gwiazdeczek, pierników, kolorowych kartek tworząc wyjątkowe i niepowtarzalne ozdoby świąteczne. W trakcie warsztatów nie zabrakło również chwil relaksu i integracji. Rodzice mieli okazję porozmawiać ze sobą, wymienić się doświadczeniami i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem, a nawet wziąć udział w zabawach muzycznych razem ze swoimi dziećmi. Warsztatom towarzyszyła atmosfera pełna radości, wzajemnej pomocy i świątecznej magii, która zagościła w sercach zarówno dzieci, jaki i ich Rodziców.